Chwila zrozumienia – kilka słów wyjaśnienia

Zaniedbałam ostatnio pisanie, zaniedbałam też czytanie i komentowanie swoich ulubionych blogów – teraz albo powinnam się pochlastać i prosić Was ( czyt. Czytelników) o wybaczenie i obiecywać poprawę, albo idąc za przykładem bardzo znanych, cenionych i lubianych blogerów – zawiesić, bądź też zakończyć działalność bloga.

Pewnie  gdyby to był mój ostatni wpis – byłoby pod nim sporo komentarzy. Pewnie rozczaruje co niektórych, ale dzisiaj nie mam zamiaru ogłaszać zakończenia czy też zawieszenia bloga.

Mam ostatnio bardzo mało czasu – to fakt.   Ale powoli nabieram rytmu, który pozwoli mi napisać tu coś sensownego i dobrego do poczytania.  Nie chcę pisać wpisów, które głupotą i bezsensownością porażają później mnie samą , a nie ukrywam, że na przestrzeni paru lat pisania i prowadzenia różnych blogów takie wpisy niejednokrotnie mi się zdarzały. Człowiek uczy się na błędach (niestety nie cudzych, a własnych) i chciałabym, aby te słabsze wpisy pojawiały się coraz rzadziej. Tak , aby Wam z przyjemnością, a czasami ze łzami w oczach się czytało, a mi bardzo dobrze pisało.

Bardzo dużo osób wytyka mi błędy w pisanym tekście. Ja nie jestem polonistką – chociaż z wykształceniem pedagogicznym bliżej mi do nauczyciela Polskiego niż do górnika, to jednak myślę, że nie będę w przyszłości przy tablicy pytać z ,,Pana Tadeusza’’ czy części mowy. Ale jak to mówią : ,,Nigdy nie mów, nigdy’’. Dlatego też proszę o wyrozumiałość – staram się pisać poprawnie, ale jak już wspomniałam, każdy z Nas popełnia błędy. Taki urok człowieka.

Dlatego nie rezygnuje. Będę pisać. Bo bardzo lubię to robić. Mam nadzieje, że często. Postaram się nadrobić zaległości i odwiedzić swoje ulubione blogi.

O zmianach, które nastąpią na blogu napiszę już wkrótce. A będzie się działo !

2 komentarze do “Chwila zrozumienia – kilka słów wyjaśnienia

  1. Kochana, pokaż mi takiego, który nie popełnia błędów. Ja wygrywałam w szkole konkursy ortograficzne, a czasem gubię literki, przekształcam słowa. Czemu? Pośpiech. Chcę wszystko to co pomyślę, przelać na bloga i takie efekty są czasem, że czytam i sama w szoku jestem.
    Nie poddawaj się. Pisz. Jeśli blogowanie sprawia Ci przyjemność, to olej głupie komentarze. Ja lubię Cię czytać, więc pisz chociażby dla mnie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>